Toate informațiile despre produsele de pe ekoinstal.ro sunt verificate și actualizate periodic. Pot apărea diferențe între imagini și produsul real, iar specificațiile pot fi modificate de producător. Promoțiile sunt disponibile doar în limita stocurilor existente.
Durata de livrare: 1-5 zile lucratoare
Rezistenta electrica nichelata, fara termostat, destinata incalzirii fluidului din rezervoarele de acumulare cat si din rezervoarele de ACM. Alimentare cu cablu (cablul nu e inclus) prin intermediul unei sigurante.
Aceste materiale nu sunt destinate rezervoarelor din otel inoxidabil. Acestea sunt potrivite pentru incalzirea apei potabile in rezervoare de apa calda.
Sunt proiectate pentru a fi instalate in pozitie orizontala, astfel incat elementul sa fie complet scufundat, presetupa de cablu in jos.

Taxa verde: Pretul include taxa verde
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Tip piesa: Rezistenta
Putere (W): 4500 W
Putere (kW): 4.5 kW
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!