Progarden POMPA SUBMERSIBILA PROGARDEN 4SKM100 1 750W APA CURATA 50L/MIN 55M FLANSA CUPRU 457004SKM100
Progarden
Facilitati:
Transport in Toata Tara
In stoc
Durata de livrare: 3-5 zile lucratoare
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 457004SKM100 Ai nevoie de ajutor? 0726 802 707
La achizitionarea acestui produs primiti 9 puncte de fidelitate
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Pompa submersibila apa curata 1" 750W 50L/min 55m flansa cupru ProGARDEN 4SKM100
Caracteristici
  • Pentru puturi sau fantani de cel putin 100mm diametru.
  • Supapa de sens incorporata in pompa
  • Turbina din bronz
  • Componente pompa din termoplastic
  • Motor in baie de ulei si diafragma compensatoare de presiune
  • Presetupa ceramica protejata contra patrunderii nisipului cu "o-ring" din cauciuc
  • Componente nontoxice si nepoluante
  • Racord refulare cu diametrul de 1 inch
Pentru toata gama de pompe electrice Progarden beneficiati de termen de garantie 3 ani.
Specificatii tehnice
  • Putere: 0.75 kW (1.00 CP)
  • Tensiune: 230 V
  • Frecventa: 50 Hz
  • Debit maxim: 3 m³/h (50 L/min)
  • Inaltimea max. de refulare: 55 m
  • Turatie nominala: 2900 rpm
  • Diametru de refulare: 57 mm
  • Diametru exterior pompa: 58 mm
  • Lungime pompa: 59 mm
  • Greutate: 19/20 kg
  • Dimensiuni produs: 520x290x130 mm
  • Dimensiuni ambalaj: 520x290x130 mm
  • Lungime cablu alimentare: 20 m
  • Grad de protectie: IP58
  • Clasa de izolatie: F
  • Tip apa: curata
  • Refulare maxima: 41 - 100 m
  • Putere pompa: < 750 W
  • Debit maxim: < 100 l/min
  • Alimentare pompa: electrica 1f 230V
Set de livrare
  • Cablu de alimentare de 20 m
  • Cutie de control cu stecher 0.75kW/1CP